دوربین مدار بسته بیسیم حافظه دار

دوربین مداربسته بیسیم حافظه دار
دوربین مدار بسته بیسیم حافظه دار

دوربین مدار بسته بیسیم حافظه دار یکی از مدل های دوربین مداربسته می باشد که امروز به دلایل مختلفی از جمله هزینه های پایین تر و نصب آسان بیشتر مورد توجه قرار گرفته است، یکی از ویژگی های مهم این محصول عدم نیاز به تجهیزات جانبی دیگر مانند دستگاه ضبط ویدیویی می باشد به صورتی که میتوانند به تنهایی تمام وظایف را انجام داده و تا حد زیادی در هزینه ها صرفه جویی می شود، در کنار این ویژگی به راحتی قابل پیاده سازی و استفاده هستند که این نیز یک مزیت کاربردی می باشد.

دوربین مدار بسته بیسیم حافظه دار

کیفیت ها ، مدل ها و کاربرد های گوناگون

معرفی این محصول

دوربین مداربسته بیسیم حافظه دار یکی از انواع دوربین مداربسته می باشد که معمولا برای راه اندازی و استفاده از آن تنها به یک دوربین و یک منبع تغذیه یا آداپتور نیاز دارید، این مدل ها دارای گیرنده و فرستنده بیسیم می باشند که از طریق آن به مودم وای فای شما متصل شده و به سادگی برنامه ریزی و مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین آن ها دارای شیار ورودی رم یا کارت حافظه هستند که می توانید با قرار دادن یک میکرو اس دی در داخل آن تصاویر را ذخیره و بازبینی کنید.

انواع دوربین مدار بسته بیسیم حافظه دار

این مدل از دوربین ها نیز دارای انواع مختلفی از لحاظ کیفیت و کارایی هستند که هر کدام مناسب برای انجام فعالیتی خاص طراحی شده اند که ویژگی مشترک تمام آن ها عدم نیاز به استفاده از سیم یا به قولی بیسیم بودن آن ها است که در ادامه به معروف ترین و پرکاربردترین آن ها می پردازیم.

کیفیت ها

دوربین مداربسته بیسیم حافظه دار دارای کیفیت های متفاوت تصویر می باشد از پر کاربردترین آن ها میتوان کیفیت های 1/3 مگاپیکسل2 مگاپیکسل2/4 مگاپیکسل و 4 مگاپیکسل را نام برد.

مدل ها

این مدل از دوربین نیز دارای مدل های متفاوتی از لحاظ شکل ظاهری و کاربرد می باشد که از مدل های متداول آن می توان مدل وی آر 360 درجهمدل بی بی کممدل مینیاتوری کوچک و مدل لامپی که قبلا در مقاله ای به آن جداگانه پرداخته بودیم، را نام برد.

ویژگی های اصلی محصول

از ویژگی های مهم دوربین مداربسته بیسیم حافظه دار میتوان به موارد زیر اشاره کرد

  • نصب و راه اندازی بدون دردسر
  • عدم نیاز به سیم کشی قابل توجه
  • قابلیت ذخیره و مشاهده تصاویر
  • انتقال تصویر روی موبایل و تبلت
  • عدم نیاز به تجهیزات گوناگون دیگر
  • انتقال صدای دو طرفه (میکروفن و بلندگو)

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *